FaktaCount Suomi Oy – hyvän palvelun tilitoimisto

Tilitoimisto FaktaCount Oy


Helsingin toimipiste

Y-tunnus: 2102927-5
Sähköposti: info(at)faktacount.fi
Posti- ja käyntiosoite: Kaupintie 11 A, 00440 Helsinki
Laskujen vastaanotto: OVT-Tunnus 003721029275, operaattoritunnus NDEAFIHH
ostolaskut(at)faktacount.fi

Katso tilitoimistomme sijainti Google Maps kartalta


Henkilöstön yhteystiedot

Nimi Työnkuvaus Puhelin Sähköposti
Anne Rantanen Asiakkuusjohtaja 010 328 4851, 040 515 1337 anne.rantanen(at)faktacount.fi
Victoria Brandt-Vantala Hallinto 010 328 4852, 050 312 9523 victoria.brandt-vantala(at)faktacount.fi
Matti Sohlman Toimiston vastaava, yritysneuvoja, taloushallinto 010 328 4853, 050 312 9525 matti.sohlman(at)faktacount.fi
Heikki Keskinen KLT, taloushallinto 010 328 4855, 050 312 9518 heikki.keskinen(at)faktacount.fi
Tuomas Arminen Taloushallinto 010 328 4857, 050 592 3179 tuomas.arminen(at)faktacount.fi
Ilari Heinonen Taloushallinto 010 328 4884, 050 438 4721 ilari.heinonen(at)faktacount.fi
Sisko Häkkinen Taloushallinto 010 328 4882, 050 372 8570 sisko.hakkinen(at)faktacount.fi
Antti Laakso Taloushallinto 010 328 4883, 050 438 4611 antti.laakso(at)faktacount.fi
Jussi Långström Taloushallinto 010 328 4886, 050 438 4772 jussi.langstrom(at)faktacount.fi
Janne Marjomaa Taloushallinto 010 328 4854, 050 312 9522 janne.marjomaa(at)faktacount.fi
Jaana Muurimäki Taloushallinto 010 328 4885, 050 438 4741 jaana.muurimaki(at)faktacount.fi
Maija Vuorimaa Taloushallinto 010 328 4856, 050 312 9519 maija.vuorimaa(at)faktacount.fi

Yhteystiedot pääsivu

Ylös